Атмосферна лаунж-зона для заходів

Ціни

  • За годину: 900.00₴
  • Мінімальний термін оренди: 3 години

Про приміщення

  • Тип: Лаунж-зона
  • Місткість, осіб: 40
  • Площа приміщення: 130 м²

Опис приміщення

Зал VIP з хорошим світлом і професійним звуком, відмінною звукоізоляцією.
У нашому залі добре проводити конференції, on-Line трансляції, skype-конференції та записувати вебінари.
У літню пору є можливість проведення заходів на літній терасі з баром, хорошим професійним звуком і проектором на великий екран.

Особливості

Устаткування

  • Wi-Fi
  • Екран
  • Клікер
  • Колонки
  • Мікрофон
  • Ноутбук
  • Проектор
  • Фліпчарт

Зручності

  • Кондиціонер
  • Обігрівач
  • Парковка

Карта

5 Відгуки

  • святкували тут весілля, і це було найкраще рішення, дуже гарна зала і дуже смачна кухня, також дуже і дуже приємний персонал, хочеться виділити Офіціантів Влада та Романа, вони працювали з нами 2 дні(перший урочистий, другий похмілля)))) ) дуже вічливі та відзивчиві, все підносили вчасно, короче дуже круто) Також не можу не виділити адміністраторів Вікусю і Альону, Віка уе перша люда яку ми там зустріли ще в лютому коли бронювали зал, вона нам все круто розповіла, внесла точності і багато чого підсказала також вона була з нами в день весілля. Альона складала з нами меню, нічого лишнього тільки найкраще, і так і вийшло, від всіх страв наші гості були у захваті) тому можу рекомендумати ресторан на всі 1000%

  • Святкували у вас новорічний корпоратив. Все сподобалось) Окрема подяка адміністратору Вікторії, яка працювала на заході, і команді. Все було зроблено професійно. Гарний зал, смачна кухня, обслуговування на високому рівні, приємні ціни. Дякуємо!!!!

  • Все дуже сподобалось,в номері все прибрано та чисто.Обслуговування персоналу на вищому рівні.В ресторані все дуже смачно(кухня на вищому рівні). Найбільше хочу виділити офіціантку Александру,дуже привітлива та дійсно знається в своїй справі(особливо хочу виділити спілкування френдлі,це дуже круто),та офіціант Роман знається в барній справі.Владислав який нас обслуговував 2 дні взагалі молодець,робив від душі.Було дуже приємно тут відпочивати,дуже рекомендую цей заклад.Александра просто ТОП ❤️‍🔥❤️‍🔥

  • Дуже сподобався ресторан ❤️ Смачна кухня, гарна подача страв і приємна атмосфера. Обслуговування уважне та швидке, персонал ввічливий. Обов’язково повернемося ще й рекомендуємо іншим 😊

  • Врора святкувала день народження , не сподобалось , не затишно , не смачно , порції маленькі , не сучасню , таке відчуття що принесли страви з попереднього якогось банкета , вигляд жахливий мені було дуже не зручно перед друзями , не рекомендую

Запит на бронювання
Пошук
0 К-сть осіб
Ціна
Устаткування
Зручності

Порівняйте

Порівняння